0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain لالیگا
CA Osasuna
-
-
سه ویا
بازی شروع نشده است
23:30
ایبار
0
1
ختافه
Finished
14:30
Real Valladolid
0
0
رئال سوسیداد
Finished
18:30
لگانس
-
-
سلتا ویگو
inprogress
21:00
Real Betis Balompie
3
2
اتلتیک بیلبائو
Finished
16:30
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
4
0
FC Sion
Finished
18:30
FC Thun
1
4
FC ST Gallen 1879
Finished
18:30
FC Zurich
0
5
Servette FC
Finished
18:30
  Portugal Primeira Liga
Sporting CP
-
-
Moreirense FC
inprogress
21:00
بلننسس
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
23:30
CD Aves
1
0
اسپورتینگ براگا
Finished
00:00
Vitoria Guimaraes
2
0
Portimonense SC
Finished
18:30
FC Pacos Ferreira
2
3
Vitoria Setubal
Finished
18:30
  England لیگ برتر
نیوکاسل
2
1
ساوتهمپتون
Finished
17:30
Brighton & Hove Albion
-
-
Wolverhampton Wanderers
inprogress
20:00
Aston Villa
1
4
لسترسیتی
Finished
17:30
Norwich City
1
2
Sheffield United
Finished
17:30
  Italy سری آ
بولوگنا
-
-
آث میلان
بازی شروع نشده است
23:15
ساسوئلو
2
2
کالیاری
Finished
17:30
تورینو
2
1
فیورنتینا
Finished
17:30
سامپدوریا
-
-
Parma Calcio 1913 S.r.l.
inprogress
20:30
Spal 2013
0
1
Brescia Calcio
Finished
17:30
US Lecce
2
2
جنوا
Finished
15:00
  France Ligue 1
المپیک مارسی
-
-
FC Girondins Bordeaux
بازی شروع نشده است
23:30
FC Nantes
1
0
Dijon Fco
Finished
19:30
Stade De Reims
3
1
AS Saint Etienne
Finished
17:30
  Germany Bundesliga
وردربرمن
-
-
SC Paderborn 07
inprogress
20:30
1. FC Union Berlin
2
0
1. FC Cologne
Finished
18:00
  Turkey Super Lig
Kasimpasa
-
-
Besiktas JK
Finished
19:30
Antalyaspor AS
1
3
Trabzonspor
Finished
17:00
Denizlispor
1
1
Istanbul Basaksehir FK
Finished
17:00
Atiker Konyaspor 1922
0
0
Gaziantep FK
Finished
14:30
  Croatia 1. HNL
HNK Rijeka
-
-
NK Istra 1961
inprogress
20:00
NK Osijek
4
0
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
17:30
  Ukraine Premier League
FC Dynamo Kiev
1
2
FC Zorya Lugansk
Finished
18:30
FC Mariupol
0
0
FC Lviv
Finished
15:30
FC Karpaty Lviv
2
6
SFC Desna Chernihiv
Finished
15:30
  Bulgaria First Professional League
PFC Levski Sofia
2
0
FC Vitosha Bistrica
Finished
18:00
Pofc Botev Vratsa
0
2
PFC Slavia Sofia
Finished
13:30
FC Arda Kardzhali
0
0
PFC CSKA Sofia
Finished
15:45
  Denmark Superligaen
FC Nordsjaelland
0
1
FC Copenhagen
Finished
18:30
Broendby IF
-
-
FC Midtjylland
inprogress
20:30
Aarhus GF
1
1
Lyngby BK
Finished
16:30
Silkeborg IF
2
1
Randers FC
Finished
14:30
Sonderjyske
2
1
Esbjerg FB
Finished
16:30
  Scotland League Cup
Glasgow Rangers
0
1
Celtic Glasgow
Finished
18:30
  Cyprus 1st Division
AC Omonia Nicosia
2
0
Doxa Katokopias
Finished
17:30
Apollon Limassol
3
1
AEK Larnaca
Finished
19:30
  England Championship
West Bromwich Albion
5
1
Swansea City
Finished
15:30
  Argentina Superliga
CA Talleres De Cordoba
0
0
Union De Santa Fe
Finished
02:10
Atletico Tucuman
2
2
Newells Old Boys
Finished
02:10
Atletico Lanus
1
0
Racing Club Avellaneda
Finished
04:15
CA Huracan
0
2
Arsenal De Sarandi
Finished
00:05
  Brazil Brasileiro Serie A
CR Vasco DA Gama RJ
-
-
Chapecoense SC
بازی شروع نشده است
22:30
Santos FC SP
-
-
CR Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
22:30
SC Corinthians SP
-
-
Fluminense FC RJ
بازی شروع نشده است
22:30
SC Internacional RS
-
-
Atletico Mineiro MG
بازی شروع نشده است
22:30
CS Alagoano AL
-
-
SAO Paulo FC SP
بازی شروع نشده است
22:30
Fortaleza EC CE
-
-
EC Bahia BA
بازی شروع نشده است
22:30
Goias EC GO
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
بازی شروع نشده است
22:30
Avai FC SC
-
-
CA Paranaense PR
بازی شروع نشده است
22:30
Botafogo FR RJ
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
22:30
Cruzeiro EC MG
-
-
SE Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
22:30
  Italy Serie C, Girone A
AC Monza
-
-
AS Giana Erminio
بازی شروع نشده است
20:00
SS Arezzo
1
0
AC Gozzano
Finished
17:30
US Albinoleffe
-
-
AC Renate
بازی شروع نشده است
20:00
Juventus U23
1
3
Carrarese Calcio 1908
Finished
17:30
Calcio Lecco 1912
2
0
Olbia Calcio 1905
Finished
17:30
Aurora Pro Patria 1919
1
2
Novara Calcio
Finished
17:30
US Pergolettese 1932
-
-
US Alessandria Calcio 1912
بازی شروع نشده است
20:00
  Serbia Superliga
FK Rad
1
2
FK Partizan
Finished
16:00
FK Radnicki Nis
3
0
FK Mladost Lucani
Finished
17:30
FK Javor Ivanjica
1
2
FK Vozdovac
Finished
17:30
FK Proleter Novi Sad
2
1
FK Cukaricki
Finished
17:30
FK Tsc Backa Topola
2
0
FK Vojvodina
Finished
17:30
FK Radnik Surdulica
2
0
FK Indjija
Finished
17:30
FK Napredak Krusevac
2
1
FK Macva Sabac
Finished
17:30
  Netherlands Eredivisie
RKC Waalwijk
1
3
SC Heerenveen
Finished
17:00
Vitesse Arnhem
0
0
Feyenoord Rotterdam
Finished
14:45
Sparta Rotterdam
0
0
Heracles Almelo
Finished
19:15
FC Groningen
0
1
FC Utrecht
Finished
17:00
  Austria Bundesliga
SK Sturm Graz
1
2
SCR Altach
Finished
17:00
SK Rapid Wien
2
2
FK Austria Wien
Finished
19:30
SV Mattersburg
1
2
FC Admira Wacker Modling
Finished
17:00
  Spain LaLiga 2
Girona FC
3
1
CD Lugo
Finished
14:30
Cadiz CF
-
-
CF Elche
بازی شروع نشده است
23:30
RC Deportivo La Coruna
1
3
Real Zaragoza
Finished
18:30
UD Las Palmas
-
-
CD Numancia
inprogress
20:30
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
-
-
Royal Charleroi SC
inprogress
20:30
Royal Excel Mouscron
2
2
Standard Liege
Finished
17:00
KAS Eupen
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
22:30
  Australia A-League
Western United FC
3
1
Melbourne Victory FC
Finished
08:30
Adelaide United FC
2
1
Newcastle United Jets
Finished
10:30
  Ecuador LigaPro Primera A, Playoffs
CSD Macara
1
1
Delfin SC
Finished
00:30
LDU Quito
0
0
SD Aucas
Finished
03:30
  Romania Liga 1
FC Botosani
2
1
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
19:00
AFC Astra Giurgiu
-
-
Universitatea Craiova 1948 CS
بازی شروع نشده است
22:00
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs
America De Cali
2
0
Club Deportivo Junior FC
Finished
00:30
  El Salvador Liga Feminina, Apertura
CD Fas Asdeful
1
1
Santa Tecla
Finished
00:50
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Prague
5
2
FK Mlada Boleslav
Finished
19:30
MFK Karvina
1
1
SK Sigma Olomouc
Finished
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
2
0
1 FK Pribram
Finished
17:00
  Korea Republic K-League 1, Relegation/Promotion
Gyeongnam FC
0
2
Busan I Park
Finished
08:30
  Argentina Primera Nacional, Group B
Club Almagro
0
3
CA Tigre
Finished
01:40
  Switzerland Challenge League
FC Lausanne-Sport
0
2
FC Vaduz
Finished
17:30
FC Winterthur
1
2
FC Stade LS Ouchy
Finished
17:30
  Italy Serie B
AC Pisa 1909
0
2
Virtus Entella
Finished
17:30
SS Juve Stabia
0
2
Frosinone Calcio
Finished
17:30
Pordenone Calcio
-
-
FC Crotone
بازی شروع نشده است
23:30
  Russia لیگ برتر
FC Spartak Moscow
1
4
FK Rostov
Finished
19:30
FC Krylia Sovetov Samara
2
3
FC Ural Yekaterinburg
Finished
14:30
PFC Sochi
1
1
FC Rubin Kazan
Finished
17:00
  Tunisia Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
-
-
Stade Tunisien
inprogress
20:30
US Tataouine
-
-
JS Kairouanaise
بازی شروع نشده است
16:30
AS Soliman
4
2
CS Chebba
Finished
16:30
  Azerbaijan لیگ برتر
Sabah
0
2
Neftchi Baku Pfc
Finished
16:30
FK Sumgayit
1
1
FK Gabala
Finished
14:30
Zira FK
4
1
Sabayil
Finished
14:30
  Greece Super League 1
Asteras Tripolis
1
1
AE Larissa FC
Finished
18:45
Lamia
2
1
OFI Kreta
Finished
16:30
Atromitos Athinon
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
21:00
Volos Nps
-
-
Panathinaikos
inprogress
21:00
  Hong Kong Division 2
Chelsea SS (HK)
3
2
Wing Go Fu Moon
Finished
09:00
  Italy Serie C, Girone C
Calcio Catania
1
0
Rende Calcio 1968
Finished
17:30
Reggina 1914
1
0
AS Viterbese Castrense
Finished
17:30
AS Avellino 1912
3
1
Sicula Leonzio
Finished
17:00
AZ Picerno
0
1
SS Monopoli 1966
Finished
17:30
FC Rieti
2
2
AS Bisceglie
Finished
17:30
US Vibonese Calcio
0
0
SS Teramo Calcio
Finished
17:30
Virtus Francavilla Calcio
1
0
Cavese 1919
Finished
17:30
SSC Bari
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
20:00
Ternana Calcio
-
-
Casertana FC
بازی شروع نشده است
20:00
  Spain Primera Division Femenina
لوانته
-
-
RC Deportivo La Coruna
inprogress
21:00
  Mexico Primera Division, Apertura Playoffs
Necaxa
0
1
CF Monterrey
Finished
06:00
  Turkey 1. Lig
Adana Demirspor
1
0
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Finished
19:30
Bursaspor
2
3
Giresunspor
Finished
17:00
Osmanlispor FK
0
0
Altay Izmir
Finished
14:30
Altinordu FK
1
0
Adanaspor
Finished
17:00
  Portugal Segunda Liga
Varzim SC
-
-
SC Covilha
inprogress
20:45
Leixoes SC
0
1
Academico De Viseu FC
Finished
18:30
CD Feirense
1
1
SL Benfica B
Finished
14:45
CD Mafra
3
1
Estoril Praia
Finished
18:30
Academica De Coimbra
3
1
Casa Pia AC
Finished
18:30
  Turkey Bayanlar Ligi
Besiktas
3
2
Konak Belediyesi
Finished
13:30
  Poland Ekstraklasa
WKS Slask Wroclaw
-
-
Legia Warszawa
inprogress
20:00
KS Cracovia
3
0
Rakow Czestochowa
Finished
15:00
MKS Pogon Szczecin
1
0
GKS Piast Gliwice
Finished
17:30
  International Gulf Cup, Knockout stage
Bahrain
-
-
Saudi Arabia
inprogress
19:30
  Hungary NB II
Szombathelyi Haladas FC
-
-
Gyirmot FC Gyor
Finished
19:30
  Germany بوندس لیگا
SSV Jahn Regensburg
1
0
FC ST Pauli
Finished
16:00
SG Dynamo Dresden
1
1
SV Sandhausen
Finished
16:00
SV Wehen Wiesbaden
0
0
SV Darmstadt 98
Finished
16:00
  International Youth COSAFA U20 Championship, Group C
Seychelles
0
2
Eswatini
Finished
11:30
  Japan J.League, Relegation/Promotion Playoff
Tokushima Vortis
1
0
Montedio Yamagata
Finished
07:35
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
لوانته
1
1
Patacona Cf
Finished
13:30
Ud Alzira
1
1
Alboraya UD
Finished
14:30
  Greece Super League 2
PAS Giannina
1
0
Doxa Dramas
Finished
19:00
AO Platanias
4
0
A.o. Kassiopi
Finished
16:30
Apollon Smyrnis
1
2
AE Karaiskakis
Finished
16:30
Apollon Larissa FC
4
0
Apollon Pontou
Finished
16:30
  Greece U19 Super League 2
Doxa Dramas
1
0
A.O. Kassiopi
Finished
12:30
Apo Levadeiakos Fc
3
0
PAE Chania
Finished
13:30
  Cyprus 1st Division, Women
Yeroskipou Fc Ladies
0
5
Omonia Nicosia
Finished
12:30
Apollon Limassol LFC
-
-
Champions Ypsona
Finished
12:30
Apollon Lympion
0
4
Lakatamia Fc
Finished
12:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Cadiz Cf
1
2
Castilleja CF
Finished
14:30
  India I-League
Mohun Bagan AC
2
4
Churchill Brothers SC
Finished
15:00
  Italy Serie C, Girone B
Calcio Padova
2
0
Imolese Calcio
Finished
17:30
Piacenza Calcio 1919
3
0
Rimini FC 1912
Finished
17:30
Ravenna FC 1913
0
2
FC Sudtirol
Finished
17:30
Fermana FC
-
-
FC Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
20:00
LR Vicenza Virtus
-
-
AC Feralpisalo
بازی شروع نشده است
20:00
US Triestina Calcio 1918
-
-
Modena FC
بازی شروع نشده است
20:00
Virtus Vecomp Verona
-
-
Reggio Audace FC
بازی شروع نشده است
20:00
SSD Vis Pesaro 1898
-
-
Carpi FC 1909
بازی شروع نشده است
20:00
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Clube Oriental de Lisboa
-
-
GD Fabril do Barreiro
Finished
18:30
CD Pinhalnovense
-
-
Sportivo de Loures
Finished
18:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
AD Fafe
-
-
Sc Mirandela
Finished
18:30
Pedras Salgadas
-
-
Maritimo Madeira B
Finished
18:30
Vitoria Guimaraes B
2
3
Ar Sao Martinho
Finished
14:30
Sc Maria Fonte
-
-
Merelinense FC
Finished
18:30
Cd Cerveira
-
-
Berco SC
بازی شروع نشده است
18:30
  Spain Segunda B Group IV
Real Murcia Club De Futbol
-
-
FC Cartagena
inprogress
20:30
CP Villarrobledo
-
-
Ucam Murcia CF
بازی شروع نشده است
21:30
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FSV Union Furstenwalde
3
3
ZFC Meuselwitz
Finished
16:00
SV Lichtenberg 47
2
1
VfB Auerbach 1906
Finished
16:00
FC Rot-Weiss Erfurt
1
0
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
16:00
SV Babelsberg 03
0
3
BFC Dynamo
Finished
16:00
VfB Germania Halberstadt
1
1
FSV Optik Rathenow
Finished
16:00
BSG Chemie Leipzig
1
1
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
16:00
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Dortmund II
0
1
ROT Weiss Essen
Finished
16:30
  Hungary NB I
Ferencvarosi TC
2
2
Puskas Akademia FC
Finished
18:15
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CSD Comunicaciones
-
-
CSD Xelaju MC
inprogress
20:30
Antigua Gfc
-
-
CSD Municipal
inprogress
20:30
CSD Coban Imperial
-
-
Deportivo Sanarate
بازی شروع نشده است
20:30
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
Deportivo Mixco
بازی شروع نشده است
20:30
Deportivo Siquinala
-
-
Deportivo Iztapa
بازی شروع نشده است
20:30
Deportivo Guastatoya
-
-
CD Malacateco
بازی شروع نشده است
20:30
  International Cecafa Cup
Kenya
-
-
Tanzania
Finished
16:30
Zanzibar
1
1
Sudan
Finished
14:00
  Germany 3. Liga
MSV Duisburg
3
2
FC Bayern Munich II
Finished
16:30
SV Waldhof Mannheim 07
0
0
Eintracht Braunschweig
Finished
15:30
  International Youth COSAFA U20 Championship, Group B
Madagascar
-
-
South Africa
Finished
17:00
Mauritius
2
2
Lesotho
Finished
14:15
  India Indian Super League
Hyderabad FC
0
1
FC Goa
Finished
17:30
  Belgium First Division B, Second stage
KVC Westerlo
0
3
Union Saint-Gilloise
Finished
18:30
  Israel Premier League
Hapoel Hadera
-
-
Hapoel Tel Aviv FC
inprogress
21:15
FC Ashdod
-
-
Beitar Jerusalem FC
بازی شروع نشده است
21:45
  Morocco Botola
Mouloudia Club of Oujda
-
-
AS Far Rabat
بازی شروع نشده است
19:30
Ittihad Tanger
-
-
Raja Beni Mellal
بازی شروع نشده است
21:30
  Norway NM Cup
FK Haugesund
0
1
Viking FK
Finished
15:45
  Peru Primera Division, Grand Final
Deportivo Binacional
-
-
Alianza Lima
بازی شروع نشده است
23:30
  Slovakia Superliga
FK Senica
1
2
MSK Zilina
Finished
17:30
  South Africa Premier League
Polokwane City
0
1
Maritzburg United
Finished
17:00
  Malta Premier League
Tarxien Rainbows FC
0
3
Sirens FC
Finished
16:30
Valletta FC
1
1
Hibernians FC
Finished
18:30
  Germany Amateur Regionalliga North
VfL Wolfsburg II
5
0
Werder Bremen II
Finished
16:30
FC St. Pauli II
-
-
VfB Luebeck
بازی شروع نشده است
16:30
Hannoverscher SC
-
-
Hamburger SV II
بازی شروع نشده است
16:30
  Greece 3rd League, Group 2 (4)
Posidonas Michanionas
-
-
Megas Alexandros Trikala
Finished
16:30
Thermaikos Thermis
-
-
Thiella Sarakinon
Finished
16:30
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Orfeas Xanthis
-
-
Keravnos Pernis
Finished
16:30
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
0
0
SV 07 Elversberg
Finished
16:30
  Germany Amateur Bundesliga, Women
بایرلورکوزن
2
0
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
16:30
SC Sand
0
4
VfL Wolfsburg
Finished
16:30
MSV 02 Duisburg
-
-
1 FC Cologne
بازی شروع نشده است
16:30
TSG 1899 Hoffenheim
2
0
FF Usv Jena
Finished
16:30
  Paraguay Primera Division, Clausura
Sportivo Luqueno
-
-
Cerro Porteno
بازی شروع نشده است
00:30
  England Amateur Championship, Women
Durham LFC
3
0
Lewes FC
Finished
15:30
  Greece 3rd League, Group 6 (4)
Aek Tripolis
1
1
Aiolikos
Finished
15:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
Racing Club de Ferrol
3
3
Real Racing Club
Finished
14:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Dublin Bus FC
1
0
Dublin University FC
Finished
14:30
  Belarus Vysshaya League, Relegation/Promotion
FK Dnyapro Mogilev
2
1
FC Ruh Brest
Finished
14:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Arc Oleiros
1
1
Praiense
Finished
14:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo III
Ce Europa
3
1
Real Zaragoza
Finished
14:30
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
NK Inter-Zapresic
1
4
HNK Hajduk
Finished
14:30
NK Hrvatski Dragovoljac
1
4
HNK Rijeka
Finished
15:30
  Slovakia U19 1. Liga
Zemplin Michalovce
3
0
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
13:30
  France Championnat National U19, Group B
Le Puy Foot 43 Auvergne
0
4
RC Strasbourg Alsace
Finished
13:30
  Indonesia Liga 1
Psis Semarang
5
1
Arema FC
Finished
12:00
Perseru Badak Lampung FC
2
0
Persija Jakarta
Finished
12:00
Persebaya Surabaya
4
0
Bhayangkara FC
Finished
12:00
Bali United Pusam
1
1
Persipura Jayapura
Finished
17:00
  Argentina Primera Nacional, Group A
Estudiantes BA
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
23:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید